Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Pořádané akce

Do konce roku 2019 nám zbývá
týd
8
8
dny
8
8
hod
8
8
min
8
8
sec
8
8

                                  Naše činnost v roce 2019

Květen - ve čtvrtek 23.5. od 17:00 hodin se koná Společné sezení všech členek a členů spolku v novém Klubovém centru na návsi ve Hvožďanech. Přijďte všichni pohovořit a podívat se na nové prostory !!!

 

         - ve středu 29.5. pořádáme autobusový zájezd do Muzea a depozitáře ŠKODA AUTO a do výroby aut v Mladé Boleslavi.Od 10:15 hodin společně navštívíme komentovanou prohlídkou expozice a depozitáře ŠKODA Muzea v bývalých výrobních halách, ve kterých se až do roku 1928 vyráběly automobily. Nyní se zde nachází sbírka prototypů a sportovních vozů a v muzeu uvidíme historii společného podniku ŠKODA, který v roce 1895 založili Václav Laurin a Václav Klement. Poté se přesuneme autobusem hned vedle do výrobního závodu ŠKODA AUTO, kde si prohlédneme dva provozy. Ve 14:15 hodin poobědváme v nedaleké restauraci Krušovická Šalanda. Po obědě přejedeme autobusem 4 km na prohlídku Leteckého muzea Metoděje Vlacha, které nabízí návštěvníkům nevšední podívanou na historii letectví. Sbírka čítá více jak 25 většinou plně funkčních letadel, originálů i replik a radiostanic, leteckých fotoaparátů, uniforem, kombinéz, přístrojů a dalších leteckých zařízení z období od pionýrských dob až po současnost. K hlavním zajímavostem patří létající replika letadla Metoděje Vlacha, konstruktéra a aviatika, který v Mladé Boleslavi postavil v roce 1912 první české letadlo poháněné automobilovým motorem a sám na něm vzlétl.

Odjezd autobusu z Hvožďan na návsi je v 7:00 hodin a návrat domů plánujeme okolo 20:30 hodin. Cena dopravy pro členy spolku je 210,- Kč a zlevněné vstupné pro seniory nad 65 let za obě prohlídky do ŠKODA AUTO  a prohlídku Leteckého muzea je 110,- Kč. Cena pro ostatní zájemce: doprava 300,- Kč a kompletní zlevněné vstupné 110,- Kč.

Závazné přihlášky včetně platby přijímá Jaroslav Komm /mobil 603 175 603/. 

 

Červen -

 

Červenec - v sobotu 6.7. a v neděli 7.7. se ve Hvožďanech koná tradiční Hvožďanská  pouť a naše členka ing. Jaroslava Dvořáková pořádá na své překrásně rozkvetlé zahradě Výstavu fuchsií 2019. Všichni návštěvníci poutě jsou srdečně zváni.

          - v sobotu 20.7. od 15:00 hodin pořádáme Společné posezení mezi fuchsiemi u naší Jarušky na její rozkvetlé zahradě. Bude také připraveno chutné občerstvení a společně oslavíme narozeniny našich členek a členů. Srdečně zveme všechny členky a členy spolku posedět !!!!

Srpen - v sobotu 17.8. od 15:00 hodin pořádáme Hudební odpoledne ve Vagónu u koupaliště ve Hvožďanech. Teplé občerstvení bude zajištěno. Přijedou též naši kamarádi ze Spolku Junáci z Bělčic. Společně posedíme a zazpíváme si hezké melodie. Vše bude ještě upřesněno.


 

                                            

                                                               Webmaster Jarda Komm © 2019

TOPlist